Kontakt

JBG-2 Sp. z o.o., al. Jana Pawła II 46, 44-240 Żory, Polska Biuro:
+48 32 720 41 46
Biuro:
info@jbgpv.com
zapytaj ON-LINE

Finansowanie

Sortuj wg.

data dodania
Dotacja "Mój Prąd 3.0"

Nabór w kolejnej edycji programu Mój Prąd ruszył 1 lipca 2021 roku. Warto się spieszyć ze składaniem wniosków.
Zapraszamy do poznania szczegółów 3. edycji programu.

czytaj dalej
Program 50 kW na start

Jesteś przedsiębiorcą z sektora MŚP? Chciałbyś zainwestować w instalację fotowoltaiczną dla swojej działalności? To doskonały moment na skorzystanie z programu "50 kW na start", czyli dotacji dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z woj. śląskiego, uruchomionego przez WFOŚiGW w Katowicach. Tylko do końca 2020 roku.

czytaj dalej
Dotacja "Czyste Powietrze"

Dotacja „Czyste Powietrze” powstała w wyniku konieczności zminimalizowania narastającego problemu smogu, który jest spowodowany szeregiem różnych czynników. Do głównych z nich można zaliczyć wybierane przez właścicieli domów złe sposoby ogrzewania, czyli np. palenie śmieci, palenie węglem brunatnym, niesezonowanym drewnem itp.

czytaj dalej
Dotacja „Mój Prąd”

Wraz z popularyzacją nurtu EKO i rosnącą świadomością Polaków, coraz większym zainteresowaniem cieszą się np. ekologiczne, energooszczędne domy pasywne. Z kolei osoby, które już wybudowały swoją nieruchomość starają się np. wymieniać dotychczasowe ogrzewanie na np. tanią w użytkowaniu i ekologiczną pompę ciepła, piec gazowy, czy coraz bardziej popularny, specjalny kocioł na pellet, który jest niezwykle powszechny w krajach skandynawskich – znanych ze swojego ekologicznego podejścia do życia. Poza tym, nieustannym zainteresowaniem cieszą się panele fotowoltaiczne, dzięki którym otrzymuje się swoje własne, niezwykle tanie źródło prądu. Aktualnie można (i warto!) ubiegać się o dwa rodzaje dotacji na opisane wyżej modernizacje. Kto i na jakich warunkach może z nich skorzystać?

czytaj dalej

JBG-2 Group:

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się. Polityka prywatności »

Otrzymaj rabat nawet 30% przy pierwszym zamówieniu.

Prześlij dane do kontaktu:

Imię i Nazwisko:*
Nazwa firmy:
Adres e-mail:*
Numer telefonu:
Przepisz kod z obrazka: *
token


* - Pola wymagane