Kontakt
JBG-2 Sp. z o.o., al. Jana Pawła II 46, 44-240 Żory, Polska Biuro:Sortuj wg.
data dodaniaW najnowszej edycji programu "Mój Prąd 5.0" można otrzymać dofinansowanie nie tylko na instalację fotowoltaiczną, ale również na pompy ciepła.
czytaj dalejWAŻNE! - zmiana poziomu dofinansowania oraz wydłużenie naboru programu "MÓJ PRĄD" 4.0.
czytaj dalejOd 7 000 do 21 000 zł dotacji do zakupu pompy ciepła dla nowo wybudowanych domów jednorodzinnych. Tyle można otrzymać w programie priorytetowym Moje ciepło. Poznaj szczegóły.
czytaj dalejNajnowsza edycja programu startuje już 15 kwietnia 2022. Można otrzymać łącznie nawet 20 500 zł. Poznaj szczegóły, dowiedz się jak skorzystać.
czytaj dalejJesteś przedsiębiorcą z sektora MŚP, prowadzisz działalność w województwie śląskim? To doskonały moment na montaż fotowoltaiki z dodatkowym wsparciem. Ruszyła kolejna edycja programu dotacyjnego “50 kW na start” uruchomionego przez WFOŚiGW w Katowicach.
czytaj dalejProgram dedykowany dla sektora rolniczego, dążący do zwiększenia produkcji energii z odnawialnych źródeł energii. Prowadzisz gospodarstwo rolne? Zapoznaj się z wysokością dopłat do instalacji fotowoltaicznych i pomp ciepła.
czytaj dalejChcesz zainstalować fotowoltaikę / pompę ciepła? Sprawdź, jakie przysługuje Ci odliczenie podatku w ramach termomodernizacji budynku.
czytaj dalejWymieniając swoje stare, nieefektywne źródło ogrzewania na pompę ciepła możesz skorzystać z dofinansowania w ramach programu Czyste Powietrze. Dodatkowo montując instalację fotowoltaiczną uzyskasz wyższą dotację.
czytaj dalejNabór w kolejnej edycji programu Mój Prąd ruszył 1 lipca 2021 roku. Warto się spieszyć ze składaniem wniosków.
Zapraszamy do poznania szczegółów 3. edycji programu.
Jesteś przedsiębiorcą z sektora MŚP? Chciałbyś zainwestować w instalację fotowoltaiczną dla swojej działalności? To doskonały moment na skorzystanie z programu "50 kW na start", czyli dotacji dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z woj. śląskiego, uruchomionego przez WFOŚiGW w Katowicach. Tylko do końca 2020 roku.
czytaj dalejDotacja „Czyste Powietrze” powstała w wyniku konieczności zminimalizowania narastającego problemu smogu, który jest spowodowany szeregiem różnych czynników. Do głównych z nich można zaliczyć wybierane przez właścicieli domów złe sposoby ogrzewania, czyli np. palenie śmieci, palenie węglem brunatnym, niesezonowanym drewnem itp.
czytaj dalejWraz z popularyzacją nurtu EKO i rosnącą świadomością Polaków, coraz większym zainteresowaniem cieszą się np. ekologiczne, energooszczędne domy pasywne. Z kolei osoby, które już wybudowały swoją nieruchomość starają się np. wymieniać dotychczasowe ogrzewanie na np. tanią w użytkowaniu i ekologiczną pompę ciepła, piec gazowy, czy coraz bardziej popularny, specjalny kocioł na pellet, który jest niezwykle powszechny w krajach skandynawskich – znanych ze swojego ekologicznego podejścia do życia. Poza tym, nieustannym zainteresowaniem cieszą się panele fotowoltaiczne, dzięki którym otrzymuje się swoje własne, niezwykle tanie źródło prądu. Aktualnie można (i warto!) ubiegać się o dwa rodzaje dotacji na opisane wyżej modernizacje. Kto i na jakich warunkach może z nich skorzystać?
czytaj dalejUżywamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się. Polityka prywatności »