Kontakt

JBG-2 Sp. z o.o., al. Jana Pawła II 46, 44-240 Żory, Polska Biuro:
+48 32 720 41 46
Biuro:
info@jbgpv.com
zapytaj ON-LINE

Marka JBGHT

Eko postęp z JBGHT

Nowoczesne pompy ciepła dla czystszego powietrza

 

Jako dopełnienie oferty rozpoczęliśmy produkcję pomp ciepła. Nasza produkcja obejmuje dwa modele – 10K i 15K - inwerterowe pompy powietrzne. Oparte są o naturalny czynnik chłodniczy R290, który nie powoduje powiększania się dziury ozonowej. Naszym klientom polecamy rozwiązania zgodne z wymogami technicznymi WT2021 dla nowych budynków. Pompy ciepła JBGHT nie są jednak dedykowane wyłącznie współczesnemu budownictwu. Innowacyjne urządzenia grzewcze JBGHT o dużej wydajności mogą być instalowane również w obiektach tradycyjnych, poddawanych termomodernizacji.

Minimalizacja kosztów ogrzewania to dla wielu użytkowników priorytet, szczególnie w obliczu rosnących cen opału. W związku ze zmianami potrzeb oraz wymagań w zakresie pozyskiwania i wykorzystywania energii w sposób odpowiedzialny, zwiększyło się zainteresowanie pompami ciepła nowej generacji. Towarzyszy temu rozwój programów rządowych, jak "Moje ciepło" lub "Czyste powietrze", wspierających bezpieczne inwestycje.

 

 

wróć

JBG-2 Group:

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się. Polityka prywatności »

Masz jakieś pytanie w sprawie naszej oferty?

Zostaw dane do kontaktu - pomożemy

Imię i Nazwisko:*
Nazwa firmy:
Numer telefonu / Adres e-mail:*
Przepisz kod z obrazka: *
token


* - Pola wymagane