Kontakt

JBG-2 Sp. z o.o., al. Jana Pawła II 46, 44-240 Żory, Polska Biuro:
+48 32 720 41 46
Biuro:
info@jbgpv.com
zapytaj ON-LINE

Program 50 kW na start

13.10.2020 r.

Jesteś przedsiębiorcą z sektora MŚP? Chciałbyś zainwestować w instalację fotowoltaiczną dla swojej działalności? To doskonały moment na skorzystanie z programu "50 kW na start", czyli dotacji dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z woj. śląskiego, uruchomionego przez WFOŚiGW w Katowicach. Tylko do końca 2020 roku.

Program "50 kW na start" to nowa forma wsparcia uruchomiona przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach. Program wystartował 1 października tego roku. Dotacja jest skierowana do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Dzięki niemu przedsiębiorcy mają szansę otrzymać dofinansowanie na budowę mikroinstalacji fotowoltaicznej.

Nie wiesz, jakie warunki spełnić, aby skorzystać z programu?

Jako JBGPV oferujemy pełne wsparcie w tym zakresie, wraz z bezpłatną wyceną i realizacją inwestycji. Pomożemy również niezbędnych formalnościach.

O programie "50 kW na start"

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach ogłasza nabór wniosków na przedsięwzięcia polegające na zabudowie mikroinstalacji fotowoltaicznych, tj. instalacji o mocy do 50 kW z terenu województwa śląskiego w ramach Programu „50 kW na start” wspierającego przedsięwzięcia z zakresu odnawialnych źródeł energii dla średnich, małych i mikroprzedsiębiorców.

Beneficjentami środków są mikroprzedsiębiorcy, małe lub średnie przedsiębiorstwa (MŚP), zgodnie z Załącznikiem I do rozporządzenia Komisji (UE) nr 651/2014 z dnia 17 czerwca 2014 r. uznającego niektóre rodzaje pomocy za zgodne z rynkiem wewnętrznym w zastosowaniu art. 107 i 108 Traktatu.

Dofinansowanie do 100% kosztów kwalifikowanych zadania w tym:

Warunkiem udzielenia przez Fundusz dofinansowania w formie dotacji jest skorzystanie z dofinansowania w formie pożyczki w ramach niniejszego programu.

Wnioski wraz załącznikami należy składać w siedzibie Funduszu w Katowicach.

Nabór wniosków będzie odbywał się w rundach. Terminy poszczególnych rund naboru przedstawiają się następująco:

W przypadku wyczerpania alokacji w danej rundzie kolejna runda naboru nie odbędzie się. Fundusz zastrzega sobie prawo do wstrzymania naboru w trakcie rundy w przypadku wyczerpania alokacji środków przewidzianych w Programie.

Wnioski do pobrania na stronie WFOŚiGW w Katowicach

Chcesz poznać naszą ofertę?
Zadzwoń: 32 720 41 47

 

 

 

 

 


Galeria:

Wróć

JBG-2 Group:

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się. Polityka prywatności »

Masz jakieś pytanie w sprawie naszej oferty?

Zostaw dane do kontaktu - pomożemy

Imię i Nazwisko:*
Nazwa firmy:
Numer telefonu / Adres e-mail:*
Przepisz kod z obrazka: *
token


* - Pola wymagane