Kontakt

JBG-2 Sp. z o.o., al. Jana Pawła II 46, 44-240 Żory, Polska Biuro:
+48 32 720 41 46
Biuro:
info@jbgpv.com
zapytaj ON-LINE

Otrzymaj nawet do 58 000 zł dofinansowania - ruszył program Mój Prąd 5.0

04.05.2023 r.

W najnowszej edycji programu "Mój Prąd 5.0" można otrzymać dofinansowanie nie tylko na instalację fotowoltaiczną, ale również na pompy ciepła.

Program ma na celu zwiększenie produkcji energii elektrycznej z domowych mikroinstalacji fotowoltaicznych na terenie Polski. Dopłaty dotyczą nie tylko fotowoltaiki, ale także pomp ciepła i kolektorów słonecznych. Zwrot łączny z poczynionych inwestycji to nawet 58 000 zł!

Opcja 1: Dotacja do mikroinstalacji fotowoltaicznej wyniesie do 6000 zł

Opcja 2: Dotacja do mikroinstalacji fotowoltaicznej z dodatkowymi inwestycjami wyniesie 7000 zł
+ dodatkowo:

Możliwość uzyskania dotacji po spełnieniu odpowiednich warunków. Dotacja pochodzi ze środków rządowych i jest realizowana przez NFOŚiGW. Więcej informacji na stronie: https://mojprad.gov.pl/

Z instalacją fotowoltaiczną JBG PV i pompą ciepła JBG HT może również uzyskać dofinansowanie z programu "Mój Prąd 5.0". Pomożemy Ci dopełnić wszelkich formalności. Zajrzyj na WieszZeWarto.pl lub zadzwoń 600 076 600

 


Galeria:

Wróć

JBG-2 Group:

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się. Polityka prywatności »

Masz jakieś pytanie w sprawie naszej oferty?

Zostaw dane do kontaktu - pomożemy

Imię i Nazwisko:*
Nazwa firmy:
Numer telefonu / Adres e-mail:*
Przepisz kod z obrazka: *
token


* - Pola wymagane