Kontakt

JBG-2 Sp. z o.o., al. Jana Pawła II 46, 44-240 Żory, Polska Biuro:
+48 32 720 41 46
Biuro:
info@jbgpv.com
zapytaj ON-LINE

Marka JBGPV

Firma JBG-2 znana jest jako solidny producent urządzeń dla chłodnictwa i gastronomii, a także oświetlenia LED czy też kabin kriogenicznych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów firma rozszerzyła profil działalności o odnawialne źródła energii i stworzyła markę JBGPV. Tym samym, jako producent modułów fotowoltaicznych, oferujemy szereg modeli paneli fotowoltaicznych, monokrystalicznych i polikrystalicznych, o różnych parametrach.

Polski producent – fotowoltaika

Marka JBGPV znana dobrze w branży jako polski producent paneli fotowoltaicznych , korzysta ze sprawdzonych technologii do produkcji krzemowych modułów fotowoltaicznych i nowoczesnego parku maszyn, w tym z nowej linii do zautomatyzowanej produkcji, zapewniając maksymalną wydajność paneli fotowoltaicznych i ich najwyższą jakość. Kluczowe jest też wykorzystanie najlepszych materiałów, pochodzących od sprawdzonych dostawców.

  Ponadto firma dysponuje nowoczesnymi metodami testowania modułów fotowoltaicznych i tym samym wszystkie elementy przechodzą restrykcyjną kontrolę jakości na każdym etapie produkcji. Mocną stroną JBGPV jest też zespół wykwalifikowanych pracowników, którzy starannie analizują i optymalizują proces produkcyjny, projektują i testują moduły fotowoltaiczne pod kątem jakości i trwałości, zapewniają nadzór produkcyjny, a także sprawnie realizują zadania logistyczne.

JBGPV jako producent paneli fotowoltaicznych jest utożsamiana z doskonałą jakością i dlatego cieszy się dużym zaufaniem. Cieszymy się, że możemy realizować swoje projekty dostarczając najlepsze produkty, nie zapominając o trosce o środowisko i o szacunku do natury.

Linia produkcyjna paneli fotowoltaicznych JBGPV

W 2020 roku uruchomiliśmy w naszej polskiej fabryce na Śląsku nowoczesną linię do zautomatyzowanej produkcji i testowania modułów fotowoltaicznych. Wszystkie elementy przechodzą restrykcyjną kontrolę jakości na każdym etapie produkcji.

wróć

JBG-2 Group:

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się. Polityka prywatności »

Masz jakieś pytanie w sprawie naszej oferty?

Zostaw dane do kontaktu - pomożemy

Imię i Nazwisko:*
Nazwa firmy:
Numer telefonu / Adres e-mail:*
Przepisz kod z obrazka: *
token


* - Pola wymagane