Moduły polikrystaliczne


Fotowoltaiczne panele polikrystaliczne to moduły zbudowane z ogniw wyprodukowanych z polikrystalicznego krzemu. Ogniwa te są idealnie kwadratowe, dzięki czemu panele tworzą jednolitą płytę, a dzięki powłoce antyrefleksyjnej polikrystaliczne panele mają jasnoniebieski kolor. Ich cechą charakterystyczną jest też niższy współczynnik temperaturowy, w porównaniu z panelami monokrystalicznymi. Tym samym, dzięki swoim właściwościom, a także wysokiemu współczynnikowi mocy, moduły polikrystaliczne doskonale radzą sobie w warunkach zachmurzenia oraz dużej ilości promieniowania rozproszonego, co jest typowe dla warunków atmosferycznych w naszej strefie klimatycznej, a także w miejscach, gdzie mamy do czynienia z miejscowym zacienieniem.

Polikrystaliczne panele fotowoltaiczne będą też dobrym wyborem wszędzie tam, gdzie ich użytkownicy zmagają się z dużym natężeniem kurzu i zanieczyszczeń, a także w rejonach, gdzie występują częste opady śniegu. Niezwykle istotny jest również fakt, że panele polikrystaliczne w przeliczeniu na wat mocy, będą tańsze niż inne rozwiązania dostępne na rynku. Na korzystną cenę instalacji fotowoltaicznej wpływa z kolei stosunkowo mało skomplikowany proces produkcyjny i mniejsza ilość odpadów produkcyjnych krzemu. Jednocześnie dzięki doskonaleniu procesów technologicznych panele polikrystaliczne zbliżają się wydajnością do paneli monokrystalicznych.

Polikrystaliczne panele fotowoltaiczne to doskonały wybór dla tych, którym zależy na wdrożeniu instalacji fotowoltaicznej w korzystnej cenie, a jednocześnie nie mają problemu z mocno ograniczoną powierzchnią. Doskonałej jakości moduły polikrystaliczne marki JBGPV pochodzące od uznanego na rynku producenta, jakim jest JBG-2 i co ważne, właściwie zamontowane, z pewnością spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Zatem zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą.

JBG-2 Group:

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się. Polityka prywatności »

Otrzymaj rabat nawet 30% przy pierwszym zamówieniu.

Prześlij dane do kontaktu:

Imię i Nazwisko:*
Nazwa firmy:
Adres e-mail:*
Numer telefonu:
Przepisz kod z obrazka: *
token


* - Pola wymagane